NETLOG Software Computer Communication Security and Information Technologies - +90(258) 265 49 04

Netlog Bilişim

NETLOG 2006 yılında kurulan Denizlinin önde gelen bilişim firmaları arasında yer alan bağımsız Bilgi Teknolojileri kuruluşudur. Netlog’ un ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Netlog hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Netlog, ekibini eğitimlerle destekleyerek her an güncel kalmasını sağlar ve müşterilerinin problemlerini en kısa sürede profesyonelce çözmeyi hedefler.

Netlog kurulduğu günden bu yana sektöründe, hizmetlere ve iş süreçlerine getirdiği inovasyonlarla BT (IT) Sektörünün sürükleyici, yenilikçi lideri olmuştur

"Farklı Düşünün, Farklı Olun”

VIEW ALL

Products

Details View more

Support

Details View more
News

Rummage sale

Service Request Form
Servis Talep Formu

Coming from you

  • Umut Kenter Web sitemizin yapımında göstermiş oldukları çabadan dolayı Netlog Bilişim ekibine teşekkür ederiz.
  • Ela Yurtkurtaran Notebook bilgisayarım açılmıyordu. Bilgisayarımı teslim ettikten 3 gün sonra sorunsuz çalışır bir vaziyette teslim aldım. Gerçekten işini iş için değil müşteri memnuniyeti için yapan bir firma, teşekkürler Netlog Bilişim!
  • Murat Tozkıran İşimde kullandığım masaüstü bilgisayarım bozulmuştu. Nereye gitsem de parçayı bulamamıştım. Bayramyeri'nde Netlog Bilişim firmasını buldum. Gerekli olan parçayı şehir dışından tedarik ederek bilgisayarımı onardılar. Gayretleri takdire şayandı.
NETLOG Yazılım Bilgisayar İletişim Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri
Center
Saraylar Mah. 498 Sok No: 13/5 20010 Merkezefendi / DENİZLİ / TÜRKİYE
Shop
Saraylar Mah. Saltak Cad. No: 24/A Özberk İşh. Zemin Merkezefendi / DENİZLİ / TÜRKİYE
Phone
+90 258 265 49 04
Fax
+90 258 408 85 85
E-Mail
netlog@netlogbilisim.com