NETLOG Software Computer Communication Security and Information Technologies - 0258 265 49 04

Netlog Bilişim

NETLOG 2006 yılında kurulan Denizlinin önde gelen bilişim firmaları arasında yer alan bağımsız Bilgi Teknolojileri kuruluşudur. Netlog’ un ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Netlog hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Netlog, ekibini eğitimlerle destekleyerek her an güncel kalmasını sağlar ve müşterilerinin problemlerini en kısa sürede profesyonelce çözmeyi hedefler.

Netlog kurulduğu günden bu yana sektöründe, hizmetlere ve iş süreçlerine getirdiği inovasyonlarla BT (IT) Sektörünün sürükleyici, yenilikçi lideri olmuştur

"Farklı Düşünün, Farklı Olun”

VIEW ALL

Products

Details View more

Support

Details View more
News

Rummage sale

Service Request Form
  • Name & Surname
  • Phone
  • Message

Coming from you

  • Yasemin YILMAZ Düğünümüzde göstermiş oldukları üstün başarı ve öz verili çalışmalarından ötürü tüm şehzade organizasyon ekibine teşekkür ederiz.
  • Defne Çağrı Çakır Oğlumuz Yasin için yapmayı düşündüğümüz sünet düğünün kusursuz olmasını istiyorduk Şehzade organizasyon gibi gerçekten kusursuz çalışan bir firmayla anlaşmamızı büyük şans olarak görüyoruz emeği geçen herkeseteşekkür ederiz
  • Ferran Aşiyan Burada ki yorumları okuyup düğünümü size teslim etmiştim ve iyi ki de şehzade organizasyona teslim etmişim diyeceğim bir program yaptılar. gelen misafirlerim çok memnun kaldılar bende öyle. Ekip ilgi alaka ve memnuniyet konusunda çok başarılı.
NETLOG Yazılım Bilgisayar İletişim Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri
Center
Saraylar Mah. 498 Sok No: 13/5 20010 Merkezefendi / DENİZLİ / TÜRKİYE
Shop
Phone
+90 258 265 49 04
Fax
+90 258 408 85 85
E-Mail
netlog@netlogbilisim.com